Sacensības!

Jau gandrīz divdesmit gadus biedrība “Spēka Atlētikas Savienība” visā valstī rīko dažādas spēka sporta sacensības, zināmākais – Latvijas Spēkavīru čempionāts. Šajā laikā esam organizējuši spēkavīru turnīrus ļoti daudzās Latvijas vietās. Tie ir kļuvuši par pasākumu ar plašu publicitāti medijos, skatītāju interese ir ļoti liela. Mūs gaida skatītāji savu pilsētu svētku programmās, un spēkavīri bieži kļūst par vienu no centrālajiem dienas pasākumiem, piesaistot pilsētu iedzīvotājus un viesus.

Iespējams, arī Jūsu pilsētā esam viesojušies jau vairākkārt. Par veiksmīgo sadarbību izsakām pateicību, t.sk., par atbalstu, ko esat snieguši sacensību organizēšanā un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk. Diemžēl pēdējie gadi  ir nesuši nopietnus pārbaudījumu Latvijai un visai pasaulei. Arī sporta nozare ir viena no tām, kura pēdējos gados cietusi pamatīgu satricinājumu. Tā kā nav iespējams paredzēt reklāmdevēju un mecenātu iespējas līdzdarboties sacensību organizēšanā, šajā gadā ierastais čempionāts posmos nenorisināsies. BET, tā kā atlēti ir sezonai gatavojušies un sasnieguši labu sportisko formu, piedāvājam Spēkavīru paraugdemonstrējumu programmas, kuru norise simbolizētu mūsu tautas nelokāmību un spēku nepakļauties smagajiem apstākļiem, liktu pozitīvi raudzīties nākotnē. Tie varētu būt spēka demonstrējumi, sacensības iesaistot Jūsu novada iedzīvotājus (arī ģimenes) komandās ar mūsu atlētiem vai cita veida sacensības, kurās piedalās spēkavīri, kā, piemēram, Rekordu diena – atlēti cenšas pārspēt līdz šim citu sportistu uzstādītos nacionālos rekordus dažādās disciplīnās.

Pamatojoties uz augstākminēto, piedāvājam izskatīt iespēju šovasar tieši Jūsu pilsētā/novadā sarīkot Latvijas Spēkavīru paraugdemonstrējumus (šovus) ar labāko atlētu piedalīšanos.

                Paraugdemosnstrējumi tradicionāli tiek organizēti dažādu svētku laikā un tos var integrēt gan pilsētas/pagasta  svētkos, gan gadskārtu pasākumos un gadatirgos, ko no savas puses arī rekomendējam, tādā veidā nodrošinot plašāku apmeklētību. Pasākuma ilgums plānots aptuveni 2-3 stundu garumā. Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai pasākumi būtu interesanti ģimenēm ar bērniem, iesaistot viņus dažādas aktivitātēs vingrinājumu starplaikos.

Šīs sacensības neprasa tik lielus finansiālos līdzekļus, tomēr spēj aizraut ikvienu, un padarīs Jūsu pasākumu daudz aizraujošāku un neierastāku.

Kopumā veiksmīgai parugdemonstrējumu (sacensību) norisei nepieciešamais līdzmaksājums no pašvaldības, atbilstoši vēlmēm un iespējām, ir ~ 600-2500 EUR (atkarībā no atlētu skaita, programmas veida un ilguma un attāluma līdz spēkavīru bāzei Ogrē). Lūdzam arī sadarboties ierādot nepieciešamo teritoriju, nodrošinot elektrības pieslēgumu, apskaņošanu, pirmo medicīnisko palīdzību.

Pasākumu piemēri Ilgums Pasākuma izmaksas Pašvaldības finansējums
Latvijas Spēkavīru čempionāts kādā no disciplīnām (piemēram, baļķa celšana, smaguma vilkšana no zemes, smagās automašīnas vilkšana u.c.) + 3 disciplīnu paraugdemostrējumi 3-4h ~10000 EUR 2500 EUR
Rekordu dienas, Spēkavīru šovs (4-6 atlēti) 2-3h ~8000 EUR 1500 EUR
Rekordu dienas, Spēkavīru šovs (3-4 atlēti) 1,5 – 2,5h ~6000 EUR  1000 EUR
Rekordu dienas, Spēkavīru šovs (2-3 atlēti) 1,5 – 2 h ~ 2000 EUR no 600 EUR

Pasākuma izmaksās iekļauts – atlētu honorāri, pasākuma vadītājs, apkalpojošais personāls, paraugdemonstrējumu inventārs un ekipējums, teltis, norobežojumi, inventāra un pasākuma dalībnieku transports (līdz 50 km no Rīgas, ja vairāk tad papildus), aktivitātes vingrinājumu starplaikos, u.c izdevumi. Papildus, ja nepieciešams, varam nodrošināt apskaņošanu, pasākuma videoapskata izgatavošanu u.c.

Ņemot vērā samērā “īso”vasaras sezonu, aicinām laicīgi informēt mūs par vēlmi sadarboties un rezervēt iespējamo norises datumu.

Labvēlīga lēmuma gadījumā būsim pateicīgi, ja varēsim izmantot pilsētai pieejamos komunikācijas līdzekļus, veicinot lielāku skatītāju skaita pieplūdumu.

Projekti:
*Latvijas spēkavīru čempionāts
*Strītbols
*Spēka sacensības skolās

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart