Korporatīvie pasākumi!

Darba kolektīva saliedēšana ir kļuvusi par svarīgu pasākumu daudziem uzņēmumu un personāldaļu vadītājiem. Fizisko un intelektuālo uzdevumu pārvarēšana palīdz attīstīt izveicību un koncentrēšanos uz darbu komandā, tādējādi iepazīstot un sadzīvojot ar kolēģiem, kā arī kontrolējot savas un citiem rakstura īpašības. Šādi pasākumi ir gana stimulējoši un enerģiju rosinoši tiem, kuriem ir liela lojalitāte pret uzņēmumu.

Mēs esam specializējušies korporatīvo pasākumu organizēšanā un plānošanā, un varam palīdzēt jums izstrādāt un realizēt pasākumu, kas ir piemērots jūsu kolektīvam! Varam palīdzēt ar pasākuma scenārija izstrādi un realizēšanu, pasākuma vadīšanu, ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu, sportisku aktivitāšu un erudītu spēļu organizēšanu un vadīšanu. Pārvērtīsim Jūsu trakākās idejas realitātē!

Piedāvājam:
 • Sporta spēles
 • Komandu saliedēšanās piedzīvojumus
 • Ziemassvētku/Jaungada balles
 • Prezentācijas/atklāšanas pasākumus
 • Visa veida sacensības
 • Konferences

Projekta piemērs:
Saliedēšanās piedzīvojums karjerās un noslēguma balle

Klients:
We Build parks

Gads:
2022

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart