rent4event.lv

Par mums

 

Esam producentu apvienības „Noma Stipriem” inventāra nomas un pakalpojumu zīmols, kas radies sadarbojoties ar biedrību  „Stiprinieku republika”.

Esam īpaši ar pašu radīto inventāru un kompleksām programmām dažādiem publiskajiem pasākumiem – pilsētu un gadskārtu svētkiem, bērnu, jauniešu un ģimeņu aktīvai atpūtai un izklaidei, dažādām sacensībām, rotaļām u.c.

Gada laikā sniedzam pakalpojumus vairāk kā 100 pasākumos gan iznomājot inventāru, gan organizējot mūsu izstrādātās programmas. Katru gadu mūsu inventāra nomas piedāvājums tiek papildināts, tiek radītas arvien jaunas programmas.

 

Esam vienīgie Latvijā, kas var sniegt pilnvērtīgu inventāra nodrošinājumu spēkavīru sacensībām un šovprogrammām.

Nodarbojamies arī ar to organizēšanu.

Pasākumu programmas „Mazā stiprinieka piedzīvojumi”, kas sākotnēji tika veidotas kā papildus aktivitātes ģimenēm ar bērniem paralēli spēkavīru sacensībām, nu jau vairāk kā piecus gadus ir kļuvušas par patstāvīgiem pasākumiem, kas veiksmīgi iekļaujas pilsētu un organizāciju svētkos.

Esam atvērti dažāda veida sadarbībai – piedāvāsim mūsu zināšanas un risinājumus, lai Jūsu pasākums gūtu vislabāko rezultātu. Nepieciešamības gadījumā izveidosim inventāru vai atrakcijas tieši Jūsu pasākumam. Būsim priecīgi sadarboties! Nekautrējieties izmantot mūsu zināšanas un iespējas!

 

 

 

 

  • Mazais Stiprinieks
  • Sieviešu dienas rallijs
  • Stipro skrējiens
rent4event.lv © 2023